تعمیرات یخچال و فریزر در شهریار

به متخصصان تعمیر یخچال و فریزر ما اعتماد کنید

تعمیر یخچال و فریزر خود را به متخصصان حرفه ای و باتجربه ما بسپارید

 

021-65329730 | 021-65910143

0919-9089987 | 0933-5088187

 

 

 

 

  تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر

 

مهم نیست یخچال و فریزر خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر یخچال و فریزر ما تمام برندها و مدل های مختلف را پشتیبانی می کنند.

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر
تعمیرگاه مجاز شهریار به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال و فریزر یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر یخچال و فریزر در شهریار میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد. تعمیرگاه مجاز شهریار با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر شهریار و تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات یخچال و فریزر با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

تعمیرگاه مجاز شهریار دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای یخچال و فریزر می باشد .

تعمیرات انواع یخچال و فریزر در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه مجاز شهریار در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات شبانه روزی در تعمیرگاه مجاز شهریار :

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در یخچال و فریزر شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در تعمیرگاه مجاز شهریار :

پس از تماس با ما و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع میدهند تا برای بازدید و تعمیر یخچال و فریزر به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

برند های تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر

  تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی آنلاین در واتساپ

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی آنلاین، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید