به متخصصان تعمیر کولر گازی و اسپیلت ما اعتماد کنید

تعمیر کولر گازی و اسپیلت خود را به متخصصان حرفه ای و باتجربه ما بسپارید

تعمیرات کولر گازی و اسپیلت در شهریار و تهران و کرج

 

021-65329730 | 021-65910143

 

0919-9089987 | 0933-5088187

 

  

 

مهم نیست کولر گازی و اسپیلت خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیر کولر گازی و اسپیلت ما در تهران و شهریار تمام برندها و مدل های مختلف را پشتیبانی می کنند.

تعمیرکاران ما تعمیر کولر گازی و اسپیلت برندهای مختلف از جمله ال جی، سامسونگ، مجیک، آ.ا.گ، بوش و … را در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب انجام می دهند.

تعمیرگاه مجاز شهریار به عنوان تعمیرگاه مجاز کولر گازی و اسپیلت یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپیلت در شهریار میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد. تعمیرگاه مجاز شهریار با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر شهریار و تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات کولر گازی و اسپیلت با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

تعمیرگاه مجاز شهریار دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای کولر گازی و اسپیلت می باشد .

تعمیرات انواع کولر گازی و اسپیلت در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه مجاز شهریار در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات شبانه روزی در تعمیرگاه مجاز شهریار :

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در کولر گازی و اسپیلت شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در تعمیرگاه مجاز شهریار :

پس از تماس با ما و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخصص مربوطه ارجاع میدهند تا برای بازدید و تعمیر کولر گازی و اسپیلت به محل شما مراجعه نمایند.

پس از بررسی های لازم طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاحدید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد .

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 6 ماه شامل گارانتی می باشد.

برند های تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولر گازی و اسپیلت

 


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ
پشتیبانی آنلاین در واتساپ

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی آنلاین، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید